Kreipkitės! +37067777050
Buhalterinės paslaugos

Esame finansinės apskaitos įmonė

  • Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas 
  • Tvarkome apleistą buhalteriją
  • Steigiame įmones

UAB Media Solution veiklą pradėjo 2007m. Mūsų tikslinė auditorija yra smulkaus ir vidutinio verslo įmonės. Teikiame profesionalias buhalterines paslaugas konkurencingomis kainomis, atsižvelgdami į kiekvieną įmonę individualiai pagal unikalius poreikius. Nepriklausome jokiems tinklams, todėl įgyjame pranašumą konkurencinėje aplinkoje ir šiandien galime pasiūlyti kokybę iš vienų rankų. Taupydami brangų laiką, išsianalizuosime Jūsų verslo specifiką ir profesionaliai suteiksime finansinę apskaitą. 

Su mumis sutaupysite pinigų darbo vietos sukūrimui, nereikės rūpintis buhalterinės programos tobulinimu bei vystymu, sutaupysite buhalterio socialinio draudimo bei gyventojų pajamų mokesčius. Mes suteiksime aukščiausios kokybės buhalterines paslaugas bei atstovausime Jūsų verslo interesus institucijose. Pasirašius sutartį su mumis, Jums tereikės rūpintis savo verslo valdymu ir plėtra.

Komanda

Mūsų kvalifikuota ir patyrusi komanda jau daugiau nei 5 metus stengiasi patenkinti visus kliento poreikius ir žinoma pranokti lūkesčius. Ilgametė patirtis neabejotinai prisidės prie atliekamų paslaugų kokybės.

Kontaktai

Ukmergės g. 369A, Vilnius. Verslo centras "Kamanė". Įėjimas iš lauko pusės.

Pasidalinti
Close Menu